Hodnocení a recenze

Datum: 18.11.2018

Vložil: Olga Hodorovičová se skupinou přátel

Titulek: Podzim 2018

Líbilo se mi vše co je spojeno s dovolenou plnou odpočinku a relaxace..Majitele vstřícní lidští....v chatě čisto ... Postele pevné povlečení i peřiny čisté ..plně vybavené od m,cky pračky nožů hrnu talířů hrníčku toaletní papír prášek na praní kapsle do myčky prostě vše co máte doma..hodně dřeva na spálení...topení v chatě topí luxusně... Určitě ji opět navštívíme ....

Datum: 18.11.2018

Vložil: kolektiv zaměstnanců se skupinou přátel

Titulek: Léto

Velmi děkujeme za příjemné prožití našeho víkendového pobytu ve Vašem penzionu. Mimořádně vstřícný, ochotný a milý přístup majitelky, organizačně rychlé zabezpečení našich požadavků. Čisto, milo, velice útulno. Vybavení a zařízení luxusní. Romantické posezení u krbu je jen tečkou na dortu. Každému doporučujeme tuto chatu navštívit, určitě nebude nikdo litovat.

Datum: 18.11.2018

Vložil: Jaro 2017

Titulek: Marie s více rodinami

Plusy: Využili jsme chatu pro rodinou oslavu a byli jsme naprosto spokojení s vybavením chaty (nádobí, výčep, chladničky, výtah z kuchyně, venkovní posezení u ohniště...) Chválím i vstřícný a ochotný přístup majitelů. Všem doporučuji

Datum: 11.09.2017

Vložil: Jaroslav Čapek

Titulek: Víkend na chatě pod Bukem

Strávili jsme na chatě s přáteli vikend. Doporučuji všem, všechno bylo perfektní, jsme tak trochu pivaři a tak pro nás bylo perfektní čepovací zařízení a možnost si pivo objednat( z několika značek ) a nemuset sudy vozit sebou. Pani majitelka je velice příjemná a ochotná. Kdo preferujete krásné a nerušené ubytování tahle chalupa vše splňuje. Ještě jednou diky.

Datum: 20.04.2017

Vložil: J.B.

Titulek: velikonce 2017

Na chatě pod Bukem jsme strávili 5 nocí přes Velikonoce 2017. Je to parádní ubytování v naprostém soukromí - 5 pokojů, každý s vlastním soc. zařízením. Obrovská společenská místnost s výčepem je k dispozici (nechybí oba typy narážecích hlav jak "bajonet", tak "žehlička").
Možnost uzamčení jízdních kol. Parádní místo pro dovolenou s přáteli či rodinou - celá řada možností na výlety po okolí, ať už pěší nebo cyklo ;)
Vřele doporučujeme.

Datum: 20.04.2017

Vložil: J.B.

Titulek: Re: velikonce 2017

Ještě jsem nedodal, že s majitelkou se jedná příjemně a je velice ochotná ;)

Datum: 26.03.2016

Vložil: Jana Roubíčková

Titulek: Týden na chatě pod Bukem

Dobrý den, prožili jsme na chatě pod Bukem nezapomenutelný týden. Užili jsme si klid a soukromí v krásné přírodě. Moc děkujeme majitelům za vytvoření pohodové atmosféry. Jana R. s rodinou.

Záznamy: 1 - 7 ze 7

Přidat nový příspěvek